інформація про

Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 10 Балаклійської міської ради Харківської області

Повна назва Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 Балаклійської міської ради Харківської області
Скорочена назва Балаклійський ДНЗ №10
Вид ЗДО загального розвитку
Тип ЗДО ясла-садок
Тип місцевості місто
Поштова адреса 64207, Балаклійський, м. Балаклія, провул. 1 Травня, 14
Завідувач Слабко Галина Борисвіна
Засновник закладу Балаклійська міська рада
Телефони 0574951373 - Балаклійський ДНЗ №10
Email bdnz10@ukr.net
Сайт http://balakliya-dnz10.edu.kh.ua
Мова навчання Російсько-українська
Режим роботи 07:00 - 17:30 Режим роботи чергової групи: 06:30-18:30
Кількість працівників закладу: 43 працівника: 19 педагогів, 24 обслуговуючий персонал.
Кількість дітей: 169
Кількість груп: 7
Групи цілодобового перебування немає
Історія закладу Заснований 21.08.1961 р Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 10 Балаклійської міської ради Харківської області – комунальної форми власності створено на підставі рішення виконавчого комітету Балаклійської міської ради народних депутатів Харківської області за № 311 від 28 грудня 1994 рік та перереєстровано в Балаклійській районній державній адміністрації Харківської області 13.02.2002 року.
Основні досягнення Педколектив працездатний, успішно працює в напрямкузабезпечення збереження та зміцнення здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, їх всебічного та гармонійного розвитку шляхом впровадження базового к Балаклійський ДНЗ (ясла – садок) № 10 є опорним дошкільним закладом з фізичного виховання та оздоровлення дітей за технологією М.М.Єфименка.

Заклад брав участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху» (листопад 2012 р.)
Відзначена подякою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації завідувач Слабко Г.Б. за участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху».

Вихователь Заброда С.Д. брала участь в обласній виставці – презентації педагогічних ідей та технологій (2015 р.)

Музичний керівник Тутова Л.М. посіла ІІ місце у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2015» у номінації «Музичний керівник дошкільного навчального закладу».

Дипломом ІІ ступеню нагороджено ДНЗ за ІІ місце у Всеукраїнському огляді – конкурсі на кращій стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах (2014 р.)

Завідувач БДНЗ Слабко Г.Б. нагороджена почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Балаклійщини та з нагоди 25 - ї річниці незалежності України

Колектив закладу нагороджений грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за ІІІ місце в огляді готовності загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів району до роботи у 2016/2017 навчальному році.

Вихователь Шевець О.П. посіла ІІІ місце І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році.

Вихователь Солодка Л.Ю. нагороджена грамотою відділом освіти Балаклійської районної державної адміністрації за якісну організацію спортивно – масової роботи у дошкільному навчальному закладі та пропаганду здорового способу життя у 2016/2017 навчальному році

Завідувач ББДНЗ (ясла-садок) № 10 Слабко Г.Б. нагороджена подякою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за якісну підготовку

Вихователь Галушко Т.І. посіла ІІІ місце в І (районному) турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році у номінації "Вихователь дітей старшого дошкільного віку", нагороджена грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації.

Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації нагороджено Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 10 Балаклійської міської ради Харківської області за ІІ місце в І (районному) етапі Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Балаклійського району (березень 2018)

Пріоритетні напрями роботи на 2018/2019 н.р.:

Ø забезпечити наступність у роботі закладу дошкільної освіти та початкової школи у світлі сучасних вимог через реалізацію змісту освітньої програми "Впевнений старт" для старшого дошкільного віку;
Ø удосконалювати освітній процес та спільну роботу педагогів і батьків вихованців з національно - патріотичного виховання;
Ø удосконалювати роботу щодо збереження та зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя дошкільнят, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки;
Ø формувати основи екологічної культури дошкільників під час ознайомлення із природоюрідного краю
Кiлькiсть переглядiв: 312

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.